REWOSKIN MEDICAL

Rewoskin plicní kolagen - 28 sáčků x 9 000 mg

Plicní kolagen

INFORMACE O PRODUKTU

Kolagen má velký vliv na lidský imunitní systém.

Podílí se na správném fungování všech důležitých životních systémů a orgánů. Udržuje elasticitu, a tím i odolnost vůči nemocem a degenerativnímu stárnutí srdce, plic, oběhového systému a vniřních orgánů. Tím pomáhá předcházet nástupu onemocnění spojených s oslabením a stárnutím orgánů, případně je oddaluje. Eliminuje tzv. „únavu životně důležitých orgánů”.

Pečlivě promyšlené složení Plicního kolagenu je postaveno na unikátní formuli kvalitní suroviny a směsi důležitých podpůrných látek:​

Hydrolyzovaný kolagen

je jedním z nejdůležitějších stavebních „kamenů“ lidského těla a tvoří minimálně 30 % celkového množství bílkovin v našem organismu. Jedná se o strukturální protein, který v těle zajišťuje soudržnost, elasticitu všech pojivových tkání včetně kůže, šlach, vazů, chrupavek a kostí.

Lyofilizovaný nativní kolagen I

si díky procesu lyofilizace zachovává celou strukturu a neštěpí se na menší části (peptidy). Jde o nejrozšířenější typ kolagenu, představuje 90 % této látky v organismech. Je přítomen ve všech lidských tkáních a orgánech: ve šlachách, v pokožce, kostech i zubech.      

L-Arginine Hcl

je esenciální aminokyselina. Její zásadní rolí je funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který snižuje napětí hladkého svalstva ve stěnách cév, takže se rozšíří a zvýší se prokrvení, které umožní lepší zásobování periferií živinami a kyslíkem.

L-tryptofan

je životně nezbytná aminokyselina potřebná pro každou tělesnou buňku. S pomocí tryptofanu tělo vyrábí klíčové neurohormony serotonin, melatonin, nespočet druhů enzymů, vitaminy řady B3 a tisíce dalších látek.   

L-lysin

se vyskytuje převážně v potravinách zvířecího původu. Tato aminokyselina má neobyčejný význam pro biosyntézu proteinů a tím pro výstavbu tělu vlastních bílkovinných struktur (kolagen, zuby, kosti a svaly).     

Hyaluronát sodný / kyselina hyaluronová

je hydratační látka vyskytující se přirozeně v lidském těle. Kyselina hyaluronová na sebe dokáže vázat velké množství vody – až 6 litrů na jeden gram. V těle je tím zajištěna rychlá migrace buněk, která má za následek lepší tkáňovou obnovu a přísun živin a kyslíku. Kyselina hyaluronová pomáhá při rychlé regeneraci jizev, ale udržuje pleť krásně pevnou i pružnou a zajišťuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.              

Vitamin K

přispívá k přirozené srážlivosti krve a dobrému stavu kostí.         

Vitamin C 

přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm a ke tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže či zubů. Podporuje také energetický metabolismus, činnost nervové soustavy a optimální psychickou činnost.

Zinek 

přispívá ke zdravému metabolismu kyselin, zásad a sacharidů, podporuje rozpoznávací funkce, syntéze DNA, přirozenou plodnost a reprodukci, normální metabolismus makroživin, mastných kyselin i vitaminu A, syntézu bílkovin a pomáhá s udržováním normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky či zraku. Podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a podílí se na procesu jejich dělení.       

Měď

přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a energetického metabolismu, činnosti nervové soustavy, normální pigmentaci vlasů a pokožky, přenosu železa v těle, podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin E 

přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Selen 

přispívá k normální spermatogenezi, udržuje běžný stav vlasů, funkci imunitního systému, činnost štítné žlázy, přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a k udržení pevných nehtů.

Vitamin A

pomáhá udržovat zdravý metabolismus železa, optimální stav sliznic, pokožky, zraku, funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk.​

Vitamin B6

přispívá k přirozené syntéze cysteinu, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu, ke zdravé psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a regulaci hormonální aktivity.    

Riboflavin

přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, běžné činnosti nervové soustavy, udržování sliznic, červených krvinek, pokožky, zraku, k přirozenému metabolismu železa, ochraně buněk před oxidativním stresem i ke snížení míry únavy a vyčerpání.            

Kyselina listová

pomáhá s růstem zárodečných tkání během těhotenství, s normální syntézou aminokyselin, zdravou krvetvorbou, metabolismem homocysteinu, posiluje psychickou činnost, funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamin B12

přispívá k optimálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, posiluje psychickou činnost, tvorbu červených krvinek, funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Všechny suroviny použité při výrobě pocházejí z certifikovaných zdrojů.

plicní kolagen  - doplněk stravy se sladidlem

Upozornění: Není určeno dětem a mladistvým. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

NÁVOD K POUŽITÍ

1 sáček 1x denně. Večer před spaním nasypte obsah sáčku dosuche sklenice, zalejte proudem 2 dcl pitné vody, zamíchejte a nechejte 1-3 minuty rozpustit. Pomalu popíjete. Pomalejší rozpustnost je způsobena vysokým obsahem účinných látek. Doporučené dávkování: 1 sáček (tj. 9 g) 1x denně

SLOŽENÍ
Hydrolyzovaný rybí kolagen 2500 mg  
Hydrolyzovaný vepřový kolagen 1800 mg  
Lyofilizovaný nativní hovezí kolagen typ I 5 mg  
L-Arginine HCL 2400 mg  
L-trypofan  250 mg  
L-Lysin  200 mg  
Vitmin K2 75 mg 100%
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 160 mg 200%
Hyaluronát sodný (min 95%) 40 mg  
Zinek (citrtát zinečnatý) 10 mg 100%
Vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát) 24 mg 200%
Niacin (nikotinamid) 16 mg 100%
Měď (glukonát mědńatý) 1 mg 100%
Selen (L-selenomethionin) 27,5 mg 50%
Vitamin A (retinyl acetát) 400 mg 50%
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,1 mg 150%
Riboflavin 1,4 mg 100%
Kyselina listová 0,2 mg 100%
Vitamin B12 (kyanokoalamin) 5 mg 200%
     
     

 

Ke každému nákupu vzorky zdarma
Doprava zdarma při objednávce nad 2500 Kč
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)