O nás

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

společnost International Medical Expert s.r.o. Vás vítá na svých webových stránkách! Jsme jednou z předních společností v oblasti estetické medicíny a dermatologie, která má za cíl podporu a rozvoj kosmetologie a estetické medicíny v naší zemi. V rámci kvalitních školení poskytujeme aktuální informace z oboru, neustále se snažíme udržovat vysokou odbornou úroveň. Spolupracujeme jak se začátečníky, tak se zkušenými odborníky, jsme v kontaktu s výzkumnými středisky i klinickými pracovišti. Naše portfolio tvoří světoznámé evropské značky jen té nejvyšší kvality, klademe důraz na výběr bezpečných produktů a vysokou efektivitu zákroků. Společnost International Medical Expert s.r.o. má výhradní právo reprezentovat výrobky pro kosmetickou a estetickou medicínu světoznámých evropských výrobců na území České republiky, na Slovensku a v Německu: Společnost International Medical Expert s.r.o. nabízí systém postupného vzdělávání (základní semináře, workshopy, vědecké konference), který se týká jak přípravků naší společnosti, stejně jako aktuálních témat a postupů v estetické medicíně.
Společnost International Medical Expert s.r.o. nabízí systém postupného vzdělávání (základní semináře, workshopy, vědecké konference), který se týká jak přípravků naší společnosti, stejně jako aktuálních témat a postupů v estetické medicíně

Jelikož chceme, abyste získali důkladné znalosti a dovednosti, mohli plně využít potenciálu přípravků a poskytovat svým zákazníkům exkluzivní služby, jsou naše semináře vedeny vysoce kvalifikovanými odborníky s rozsáhlými praktickými zkušenostmi. Po úspěšném dokončení školení vydáváme mezinárodně uznávané diplomy a kompletní sadu manuálů.

Společnost International Medical Expert s.r.o. je spolehlivým a vysoce profesionálním partnerem. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti na kosmetickém trhu. Našimi klienty jsou kliniky plastické chirurgie, špičkové kosmetické salony, zdravotní střediska, kliniky estetické medicíny, SPA - centra, salony krásy a soukromí korektivní dermatologové. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s našimi klienty a jejich úspěšný rozvoj.

S pozdravem, International Medical Expert

Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)