značky

Hydropeptide

Meline

První a jediná značka zaměřená na ošetření každé odlišné pleťové pigmentace, ať už tmavé nebo narůžovělé; ať už jakéhokoli kožního fototypu, druhu pigmentace nebo dotyčné části těla.

Řada produktů MeLine vyvinutých v laboratořích Innoaesthetics Laboratories nabízí inovativní terapeutické ošetření. Hluboké znalosti týkající se vzniku melasmy a jejího vlivu na různé fototypy kůže a na konkrétní oblast umožnily navrhnout výrobky, které bezpečně a účinně ošetřují tyto specifické problémy s pigmentací kůže. Produkty MeLine Caucasian Skin jsou v zásadě určeny k léčbě melasmy u kožních fototypů I – IV. 

Produkty řady MeLine Spot byly vytvořeny k léčbě pigmentových lézí, jako je sluneční, aktinické nebo senilní lentigo, které se skládají z hnědé/černé skvrny, která může představovat homogenní nebo heterogenní pigmentaci. Tyto typy lézí jsou vyvolány přirozeným nebo umělým ultrafialovým světlem. Lentigo je drobný a jasně ohraničený okrsek kůže, který má vyšší pigmentaci. Prosté lentigo je způsobeno lokálním zmnožením melanocytů a je neškodné. Některé formy lentiga však vykazují přednádorové změny (např. lentigo maligna) a je u nich riziko přeměny ve zhoubný melanom, proto je důležité stanovit diferenciální diagnostiku mezi ephelides (pihy), seboroickou keratózou a lentigo maligna.

Obecně se tyto typy lézí objevují na kožních fototypech I-III, obvykle v obličeji, předloktí, zadní části rukou a horní části trupu. Opět je nutné se nejprve svěřit do rukou našich specialistů, kteří nastaví vhodnou léčbu.