značky

Hydropeptide

Hydropeptide

V roce 2004 značka HydroPeptide učinila revoluční objev v péči o pleť - využití síly peptidů jako signálních molekul na buněčné úrovni. Tyto peptidy tak přispívají k hydrataci pleti, výrazně redukují vrásky a navrací pleti přírodní jas. Profesionální řady přípravků, určených pro odborné ošetření, obsahují více než 60 peptidů, jsou bohaté na antioxidanty, rostlinné kmenové buňky, růstové faktory a kyselinu hyaluronovou. Pestrá škála výrobků značky HydroPeptide pro všechny typy pleti, naplňuje potřeby a očekávaní odborníků a dává možnost vytvořit specifické a cílené ošetření pro každého pacienta.

Řáda anti-aging - přípravky určené k péči o obličej a tělo, používají nejprestižnější kliniky a kosmetologické ordinace ve 24 zemích světa. Tato výjimečná koncepce péče o pleť je založena na odborných znalostech a zkušenostech výzkumných laboratoří a osloví tak i ty nejnáročnější zákazníky.

 

HydroPeptide zaujímá vedoucí postavení ve využití síly peptidů a dosažení skvělých výsledků v anti-aging medicíně. Unikátní enkapsulované peptidy posilují a vyživují pokožku, čímž jí umožňují využít svého vlastního potenciálu pro omlazení.

 

HydroPeptide se svou vlastní patentovanou technologií VLR je lídrem v oblasti anti-aging péče o pokožku.

HydroPeptide používá vyváženou kombinaci rozmanitých peptidů ověřenou na klinické úrovni v rámci neustále pokračujících výzkumů. Výměna agresivních a méně účinných složek za peptidy cíleně odstraňující vrásky, pigmentové skvrny a další nedokonalostí pleti, umožnila vytvořit nový standard anti-aging péče o pokožku.

 

Cílem této HydroPeptidové péče je učinit pokožku obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou.

Výsledek je patrný ihned po ošetření a nadále se stupňuje. Aktivní peptidy rychle obnovují zdravou strukturu a hydrataci kůže. Pečlivě zvolená rostlinná detoxikace napomáhá k omlazení pokožky. Každá procedura HydroPeptide bojuje proti příznakům stárnutí a přitom současně napomáhá léčbě jednotlivých specifických problémů: přecitlivělost, akné, hyperpigmentace a jiné.

Našich 29 profesionálních produktů nabízí širokou škálu možností léčby:

  •       8 přípravků zaměřených na určitý problém při péči o obličej
  •       3 expresní přípravky proti stárnutí obličeje
  •       5 kompletních procedur proti stárnutí kůže těla
  •       3 protokoly určené pro manikúru a pedikúru
  •       5 protokolů přístrojových ošetření
  •       sezónní péče o obličej