značky

Hydropeptide

Md:ceuticals

Britský standard kvality Scientist Skinlab

Produktová řada md:complexTM byla vyvinuta farmakology, dermatology a lékaři estetické a anti-aging medicíny vědeckého oddělení společnosti Scientist Skinlab. Vlastní výroba a vědecké laboratoře firmy se nacházejí ve městě Stockport, hrabství Cheshire, Velká Británie. Díky tomu se u všech výrobků řady dodržují světově známé britské standardy kvality.

Inovační formule

Při vývoji přípravků pro aktivní transdermální péči o stárnoucí pokožku, je třeba přihlížet nejenom k zvláštnostem různých typů stárnutí, jeho stupni, životosprávě pacienta, ale též k možnosti kombinování aktivních složek. Právě proto se řada md:complexTM  skládá ze 3 přípravků pro péči o stárnoucí pokožku obličeje a těla obsahujících nejaktivnější a nejpotřebnější pro ni látky, které mají antioxidační, ochranné, hydratační, regenerační posilující a anti-aging účinky.

Přednost hotových formulí

Hotové mezoterapeutické koktejly poskytují možnost nejenom použít ve složení přípravku vysoce technologické látky, zajistit jejích kompatibilitu, zachovat jejich aktivitu až do okamžiku aplikace přípravku, optimalizovat pH přípravku, ale též ušetřit čas lékaře na přípravu roztoku, zaručit stabilní kvalitu a maximální bezpečnost přípravku.

Snadné použití

Vhodné dávkování (lahvička 5 ml) je zvoleno s ohledem na ošetření kůže na krku, obličeji a dekoltu jednoho pacienta během jednoho sezení. Dle potřeby lze použít toto množství pro ošetření více pacientů, například pro ošetření kůže obličeje a krku dvou pacientů.

Promyšlené balení (lahvička s dvojitou zátkou) umožňuje odebrání potřebného množství přípravku pro ošetření určité oblasti a zachovat při tom sterilitu zbytku přípravku.

Je možné použití různých přípravků během jednoho sezení v různých oblastech a také postupné použití v kombinaci s povrchovými peelingy a peelingy pro povrchové a středové vrstvy kůže.