značky

Hydropeptide

Skin Minute

Výsledkem použití výjimečných švýcarských technologií je nepřekonatelný luxus – jedinečná kosmetika Skin Minute vyrobená ve Švýcarsku kosmetickou laboratoří Body Minute.

Tajemství kosmetické řady Skin Minute spočívá v optimální kombinaci rostlin, které nám darovala příroda, s vysokými technologiemi. Technologové a vývojáři společnosti používají klasické poznatky z farmacie, fytoterapie, biochemie a rostlinářství a zároveň přehodnocují a upravují suroviny, což jim umožňuje kombinovat dary přírody s moderními vědeckými know-how z celého světa a používat ty nejinovativnější metody, které schopna nabídnout současná mezinárodní věda.

Všechny složky vyráběné kosmetiky jsou hypoalergenní, neobsahují lepek, parafinové oleje, parabeny, sulfáty, silikon, mikroplasty a polyethylenglykol. Výrobky se samozřejmě netestují na zvířatech.

Kosmetika Skin Minute má certifikát Swisscos a hodí se pro vegetariány a vegany.

V produktové řadě jsou široce zastoupeny přípravky s kyselinou hyaluronovou pro hlubokou hydrataci pokožky.

Použité látky jsou dokonalým příkladem symbiózy přírody a vysokých technologií. Právem říkáme výrobkům Skin Minute „přírodní švýcarský hi-tech“.

Příznivé ceny na kosmetiku značky Skin Minute jsou výsledkem naší snahy nabízet produkty vyšší třídy dostupné pro každou ženu.