Značky

Skin Minute

Skin Minute

Výsledkem použití výjimečných švýcarských technologií je nepřekonatelný luxus – jedinečná kosmetika Skin Minute vyrobená ve Švýcarsku kosmetickou laboratoří Body Minute.

Tajemství kosmetické řady Skin Minute spočívá v optimální kombinaci rostlin, které nám darovala příroda, s vysokými technologiemi. Technologové a vývojáři společnosti používají klasické poznatky z farmacie, fytoterapie, biochemie a rostlinářství a zároveň přehodnocují a upravují suroviny, což jim umožňuje kombinovat dary přírody s moderními vědeckými know-how z celého světa a používat ty nejinovativnější metody, které schopna nabídnout současná mezinárodní věda.

Všechny složky vyráběné kosmetiky jsou hypoalergenní, neobsahují lepek, parafinové oleje, parabeny, sulfáty, silikon, mikroplasty a polyethylenglykol. Výrobky se samozřejmě netestují na zvířatech.

Kosmetika Skin Minute má certifikát Swisscos a hodí se pro vegetariány a vegany.

V produktové řadě jsou široce zastoupeny přípravky s kyselinou hyaluronovou pro hlubokou hydrataci pokožky.

Použité látky jsou dokonalým příkladem symbiózy přírody a vysokých technologií. Právem říkáme výrobkům Skin Minute „přírodní švýcarský hi-tech“.

Příznivé ceny na kosmetiku značky Skin Minute jsou výsledkem naší snahy nabízet produkty vyšší třídy dostupné pro každou ženu.

Jaké rpodukty uvolit?

BODY' minute

Skin Minute očištění a tonizace

Skin Minute Hydratempo

Skin Minute Metabolic (anti-aging 30)

Skin Minute premium (anti-aging 50+)

Skin Minute S-Detox

 

Hra SKIN MINUTE

Používejte kosmetiku značky Skin Minute a dostávejte produkty jako dárek.

V každé krabičce produktu Skin Minute najdete minuty, které pak můžete vyměnit za dárky.

Nasbírejte 50 minut, které se skrývají vevnitř krabičky produktů SKIN MINUTE a vyhrajte jako dárek produkt dle Vaší volby.

Minuty, které najdete v každém produktu, je třeba vystřihnout a uchovat. Jakmile nasbíráte potřebný počet minut, vyplňte formulář, který můžete stáhnout zde.

Nasbírané minuty a vyplněný formulář zašlete nám poštou anebo předejte osobně na adrese Českomoravská 2510/19, budova B, Praha 9.

Za nasbírané MINUTY si můžete vybrat 1 produkt Skin Minute z těch, které jsou uvedeny na formuláři.

 

Přejít do katalogu
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)