Značky

REWOSKIN MEDICAL

REWOSKIN MEDICAL

Na počátku příběhu bylo setkání několika lidí: dlouholetého výrobce potravinových doplňků, úspěšného prodejce zavedené americké značky, vynikajících sportovců a úspěšných lékařů. 

Každý z nich věděl, jak je důležitý kolagen, znal jeho účinky i vlastnosti a všichni se orientovali v nabídce na našem trhu.

Z následujících setkání vzešla myšlenka vývoje vlastního kolagenu z prvotřídních zdrojů a s poctivým obsahem účinných látek, aby výsledkem nebyl prázdný marketingový produkt, ale potravinový doplněk s prokazatelnými účinky.

Začal se odvíjet příběh zrodu inovativního kolagenu REWOSKIN a následovalo několik let vývoje. V jeho průběhu jsme zjistili základní podmínku: aby byl produkt maximálně účinný, je potřeba vyvinout více variant.

Vyladili jsme jedinečné receptury pro ženskou krásu, sportovce a v neposlední řadě i pro všechny, kteří se věnují péči o své plíce, srdce, imunitu a zdraví jako takové.

Vznik ucelené řady kožního, kloubního a plicního kolagenu umožnil dokonalou synergii, která se při pravidelném užívání všech tří produktů promítá do efektivního výsledku. Pracovně jsme jej nazvali Koloběh života.

Přejít do katalogu
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)