Značky

RE-BORN

RE-BORN

Výsledkem 40 let práce, získávání zkušeností a vývoje pokročilých technologií je značka Re-Born. Vítězná kombinace dvou registrovaných patentů přispěla k tomu, že se výrobky staly lídrem v oblasti keratinového ošetření a domácí péče.

Produkty značky Re-Born obsahují několik druhů kvalitních proteinů, které posilují vlasy, a kyselinu hyaluronovou, která udržuje vodu a dodává vlasům mimořádný lesk.

Re-Born je přípravek s obsahem keratinu a proteinu určený pro všechny typy vlasů. Jedinečnost těchto produktů spočívá v tom, že obsahují kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je molekula cukru, kterou naše tělo přirozeně produkuje.

Molekula kyseliny hyaluronové je schopna udržet 1000krát více vody, než váží sama, a proto je považována za jakýsi zlatý standard hydratace. Uzavírá šupinky a obaluje vlasovou kutikulu, čímž zvětšuje průměr a celkovou hustotu vlasů a zároveň pomáhá vlasy rozčesávat a brání jejich zamotávání a třepení se konečků.

Výsledkem jsou plnější, hladší, živější a silnější vlasy a také dodatečná hydratace a ochrana citlivé pokožky hlavy před vysoušením a loupáním.

Produkty se vyrábějí v Izraeli, v zemi, kde je péče o lidské zdraví na prvním místě a kde se klade velký důraz na kvalitu výrobků, zejména kosmetiky. Vysokou kvalitu výrobků potvrdilo izraelské ministerstvo zdravotnictví.

Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní suroviny vysoké čistoty, což je důležité zejména pro kosmetiku na bázi minerálů z Mrtvého moře.

Na českém trhu je značka Re-Born prezentována 4 řadami domácích produktů péče o vlasy:

  1. Re-Born Highlights je řada pro odbarvené a poškozené vlasy, která pomáhá neutralizovat žluté a oranžové odstíny ve vlasech. Řada se skládá z: Re-Born Highlights Shampoo, Re-Born Highlights Conditioner, Re-Born Highlights Mask, Re-Born Highlights Serum.
  2. Re-Born Color Save je řada pro barvené a poškozené vlasy, která pomáhá obnovit strukturu vlasů, podporuje zachování barvy a zanechává je zdravé a lesklé. Řada se skládá z: Re-Born Color Save Shampoo, Re-Born Color Save Conditioner, Re-Born Color Save Mask, Re-Born Color Save Serum
  3. Řada Re-Born Smoothing Repair je určena pro poškozené vlasy a vlasy vystavované keratinovému narovnávání. Kromě kyseliny hyaluronové obsahují tyto produkty molekuly keratinu, které obnovují vlasy a dodávají jim větší objem, zdraví a lesk. Řada se skládá z: Re-Born Smoothing Repair Shampoo, Re-Born Smoothing Repair Conditioner, Re-Born Smoothing Repair Mask, Re-Born Smoothing Repair Serum
  4. Re-Born Black Mud je řada obsahující černé bahno z Mrtvého moře a 28 různých minerálů z Mrtvého moře. Díky svému složení tyto produkty šetrně pečují o pokožku hlavy, odstraňují svědění a nepříjemný pocit napnutí pokožky hlavy, podporují růst vlasů, zabraňují jejich vypadávání a pomáhají v boji proti lupům.
Přejít do katalogu
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)