Značky

Inno - TDS

Inno - TDS

Inno-TDS

Innoaesthetics

Pokročilá dermatokosmetika

Široká řada produktů INNOAESTHETICS poskytuje odborníkům estetické medicíny účinná lékařská a dermatologická řešení pro léčbu jakýchkoli změn a patologií kůže.

Smart GPS®: nejmodernější technologie

INNOAESTHETICS neustále pracuje na vývoji účinnějších „inteligentních“ léčebných postupů k řešení konkrétních estetických změn a patologií. Kromě vývoje receptur s použitím nejnovějších účinných látek, laboratoř navrhuje též inovativní techniky, které maximalizují účinnost výrobků.

Jelikož správné pronikání aktivních složek skrz tkáně kůže je jednou z největších výzev pro všechny galenické odborníky, laboratoř INNOAESTHETICS vytvořila systém Smart GPS®

(Guidance Performance System), nejmodernější technologii, která dosahuje lepší penetrace aktivních látek skrz pokožku.

Přípravky INNO-TDS jsou vyvinuty pro odborníky a jsou určené k transdermální aplikaci. Tyto přípravky umožňují průnik aktivních složek skrz horní vrstvy pokožky až do vrstev hlubších, aniž by při tom narušovaly křehkou kožní rovnováhu.

V současné době lze pro transdermální aplikaci léčiva použít mnoho různých aplikačních technik.

Aktivní složky se uvolňují v cílové oblasti, působí rychle, ale nikoliv agresivně, jsou bez vedlejších nežádoucích účinků. Přípravky TDS neobsahují konzervanty, jedná se o nejčistší formule sterilních látek.

Každý z produktů značky Innoaesthetics zajišťuje:

Minimální podráždění kůže.

  • Dobrou snášenlivost.
  • Snadnou aplikaci.
  • Bezpečnost a jistotu.
  • Vynikající výsledky. 
Přejít do katalogu
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)