Značky

Inno - EXFO

Inno - EXFO

Inno-Exfo

Innoaesthetics

Pokročilá dermatokosmetika

Široká řada produktů INNOAESTHETICS poskytuje odborníkům estetické medicíny účinná lékařská a dermatologická řešení pro léčbu jakýchkoli změn a patologií kůže.

Smart GPS®: nejmodernější technologie

INNOAESTHETICS neustále pracuje na vývoji účinnějších „inteligentních“ léčebných postupů k řešení konkrétních estetických změn a patologií. Kromě vývoje receptur s použitím nejnovějších účinných látek, laboratoř navrhuje též inovativní techniky, které maximalizují účinnost výrobků.

Jelikož správné pronikání aktivních složek skrz tkáně kůže je jednou z největších výzev pro všechny galenické odborníky, laboratoř INNOAESTHETICS vytvořila systém Smart GPS®

(Guidance Performance System), nejmodernější technologii, která dosahuje lepší penetrace aktivních látek skrz pokožku.

 INNO-EXFO nabízí řadu z osmi přípravků pro exfoliaci. Každý z nich obsahuje kombinaci klasických peelingových kyselin, které dávají účinná řešení pro různé typy patologií.

Aktivní složky těchto přípravků jsou schopny působit na horní a střední vrstvy kůže a tím zajistit její obnovení.

INNO-EXFO nabízí odborníkům kompletní spektrum chemických peelingů, které obsahují kombinace různých kyselin. Osm druhů peelingů řeší specifické kožní patologie a odpovídají individuálním potřebám kůže pacientů.

INNO-EXFO zlepšuje vzhled kůže, minimalizuje projevy věkových změn, osvěžuje kůži, snižuje hyperpigmentaci a projevy jiných kožních patologií.

Aktivní složky každého peelingu působí současně na horní a střední vrstvy kůže a tím dávají optimální výsledek - obnovená revitalizovaná kůže.

Každý z produktů značky Innoaesthetics zajišťuje:

Minimální podráždění kůže.

  • Dobrou snášenlivost.
  • Snadnou aplikaci.
  • Bezpečnost a jistotu.
  • Vynikající výsledky. 
Přejít do katalogu
Vzorky ZDARMA k objednávce
Jsme výhradnim distributorem pro ČR
Platba online
Doprava zdarma
(nákup nad 7000 Kč)
DÁRKY K NÁKUPU
(nákup nad 5000 Kč)