Back to the list

Biorevitalizace a mezoterapie

Používejte naše produkty v pohodlí domova

Aktuálním trendem v omlazení pleti je přirozený přístup, který sice rozzáří náš vzhled a redukuje vrásky, ale zachová naše rysy i mimiku. Dnešní zákroky by také měly umět víc než jen vizuálně ubrat pár let - měly pleť doopravdy opečovat a omladit.

 

„V minulosti byly v estetické medicíně v popředí zejména výplně a botox, které pomáhají vylepšit vzhled, hydratovat a modelovat, ale ve skutečnosti naše buňky nijak neomlazují. Vrásky nám sice na nějaký čas vyplní a dodají objem, ale pokožka nad výplní nadále stárne,“ popisuje doktorka Elena Rumyantseva Mathey, certifikovaná odbornice a školitelka mezinárodních estetických kongresů, která prostřednictvím své firmy Intermedexp umožňuje i českým ženám vyzkoušet ty nejmodernější postupy.

 

Jak probíhá biorevitalizace

 

Jedním z nich je takzvaná biorevitalizace. Elena Rumyantseva Mathey doporučuje inovativní dvoufázový peeling a biorevitalizant bez jehel, tedy ošetření Biorepeel CL3. Je účinné, bezbolestné a pohodlné. „Výhodou dvoufázové technologie je, že i když jde o velmi hluboký peeling s různými druhy kyselin, po ošetření nedochází k drastickému olupování pokožky a klient není omezený v dalších každodenních aktivitách. Díky moderní technologii také nedochází k následné tvorbě pigmentových skvrn, a tak je možné ošetření absolvovat i v létě,“ popisuje lékařka.

Účinkem druhé fáze je pak samotná revitalizace a hydratace pleti bez jehel, během níž se nastartuje přirozená tvorba kolagenu. Díky svému exfoliačnímu a keratolytickému účinku urychluje Biorepeel CL3 regeneraci buněk, čímž dochází k redukci vrásek. Výsledkem je i nastartovaný proces biosyntézy, která je potřebná pro boj pleti proti stárnutí i oxidačnímu stresu, který způsobuje UV záření i vliv znečištěného prostředí.

Kombinace těchto účinků zajišťuje povrchové i hloubkové omlazení pokožky, která je zároveň hezky hydratovaná, rozjasněná, vrásky jsou méně viditelné, a díky rozpumpované produkci kolagenu a elastinu je pleť plná energie a působí svěže. Zároveň je důležité vědět, že tvorba nového kolagenu je proces, který trvá šest až osm týdnů, proto se výsledky dostavují postupně.

 

Zapomenuté kouzlo mezoterapie

 

Jak říká Elena Rumyantseva Mathey, mezoterapie je důležitou zbraní v boji za krásnou pleť, přestože její význam v posledních letech trochu zastínil botox a výplně. Mezoterapie totiž umožňuje kromě vrásek řešit také pupínky nebo třeba pigmentové skvrny. Některé typy mezoterapie také zlepšují kontury tváře, ničí druhou bradu, rozjasňují pleť a zbaví vás unaveného vzhledu. Velmi často se také mezoterapie používá v kombinaci s různými druhy peelingů, anebo po nejrůznějších zákrocích například laserem či niťovém liftingu. Zlepšuje totiž výsledky jakýchkoli estetických procedur.

Mezoterapie je však velmi oblíbená nejen v péči o pleť obličeje, ale například i při boji s vypadáváním vlasů, a lze díky ní také redukovat celulitidu či zeštíhlit problematické partie.

 

Platba online
Doprava zdarma nad 7000 Kč
Innea maska zdarma (nákup nad 5000 Kč)
Vzorky zdarma k objednávce
Telefonická podpora