VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Společnost International Medical Expert s.r.o. – exkluzivní distributor profesionálních výrobků světových značek na českém a slovenském trhu estetické medicíny.

Zveme Vás, abyste se připojili k našemu týmu aktivních a energických lidí, kteří vždy dosahují stanovených cílů. Naše zkušenosti a sledování nejnovějších trendů rozvoje podniku umožňují nabízet naším zákazníkům širokou paletu vysoce kvalitních výrobků pro estetickou medicínu. Dnes nabízíme celou řadu výrobků světových značek a stále hledáme nové zajímavé artikly pro uvedení na český a slovenský trh.

Obchodní zástupce

Náplň práce:

  • Hledání a získávání nových zákazníků (kliniky estetické medicíny, medicínská střediska)
  • Rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů s klienty (prezentace, návštěvy veletrhů, obchodní nabídky)
  • Vedení jednání, uzavírání smluv.
  • Organizace efektivního prodeje
  • Podepsání smluv
  • Plnění prodejních plánů
  • Dohled na úplnost sortimentu
  • Merchandising
  • Účast na marketingových průzkumech a reklamních kampaních
  • Kontrola plateb zákazníků
  • Dohled na včasné dodávky zboží

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti z oblasti aktivního prodeje
  • ambicióznost, sebejistota a víra ve vlastní schopnosti
  • aktivní přístup, zaměření na výsledek, pracovitost
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost

Nabízíme

  • Atraktivní platové podmínky (fixní plat + %)
  • Možnost získání jedinečné zkušenosti prodeje z oblasti estetické medicíny.